Kontakt

Kontakt z Radą Rodziców

 

W sprawach związanych z Radą Rodziców prosimy kontaktować się pisząc na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub bezpośrednio do członków Prezydium Rady Rodziców w wiadomości w dzienniku elektronicznym lub na podany poniżej adres mailowy:

 

Imię Nazwisko Kontakt
Przewodnicząca RR
Ewa Sobczak Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 
Zastępca Przewodniczącej RR
Karolina Puzik Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 
Sekretarz RR
Anna Kolat-Stajuda Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 
Skarbnik RR
Magdalena Krakowiak Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

 

Kontakt z Prezydium Rady Rodziców jest możliwy także poprzez  poniższy formularz kontaktowy: 

Użycie formularza kontaktowego jest jednocześnie wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych wysłanych tym formularzem dla realizacji przesłanej sprawy.